Zajęcia w ramach projektu "Po co? Dlaczego? Jak? - kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów"., współfinansowanego ze środków Unii Europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
wtorek, 27 lutego 2018 21:30

W naszej szkole w tym roku szkolnym odbywają się dodatkowe zajęcia w ramach projektu "Po co? Dlaczego? Jak? - kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów".W klasach I – III uczniowie rozwijają swoje umiejętności  matematyczne z wykorzystaniem nowoczesnych metod „bąbla matematycznego".Bąbel promuje włączanie metod, które pobudzają aktywność dzieci, pozwalają im zdobywać odwagę do stawiania czoła nowym zadaniom, kształtują wyobraźnię - a wszystko to pomaga lepiej rozwinąć umiejętności matematyczne uczniów. (Więcej zdjęć)