Zajęcia w ramach projektu "Po co? Dlaczego? Jak? - kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów"., współfinansowanego ze środków Unii Europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
wtorek, 27 lutego 2018 21:30

W naszej szkole w tym roku szkolnym odbywają się dodatkowe zajęcia w ramach projektu "Po co? Dlaczego? Jak? - kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów".W klasach I – III uczniowie rozwijają swoje umiejętności  matematyczne z wykorzystaniem nowoczesnych metod „bąbla matematycznego".Bąbel promuje włączanie metod, które pobudzają aktywność dzieci, pozwalają im zdobywać odwagę do stawiania czoła nowym zadaniom, kształtują wyobraźnię - a wszystko to pomaga lepiej rozwinąć umiejętności matematyczne uczniów. (Więcej zdjęć)

 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl