Wizyta Pani Dietetyk
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 18:00

W dniu 4.04.2018r. gościliśmy w naszej szkole Panią Dietetyk mgr Małgorzatę Domjan, która przeprowadziła dla uczniów klas czwartych prelekcje na temat zdrowego odżywiania.
Poprzez ciekawą prezentację dzieci dowiedziały się jaki wpływ na dobre samopoczucie, zachowanie i zdrowie ma dieta. Uczniowie otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących zasad zdrowego odżywiania, m.in.: należy jeść pięć pełnowartościowych posiłków dziennie, pić dużo wody i zastępować słodkie przekąski np. owocami. Pani Dietetyk wytłumaczyła uczniom, dlaczego pierwsze śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, o którym należy pamiętać. Uczniowie naszej szkoły wykazali duże zainteresowanie tematem i aktywnie włączali się w dyskusję.

 
Copyright © SP 10 Bydgoszcz. Projekt i wykonanie: Studio WWW
 

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Jana Kochanowskiego
             ul. Śląska 7
     85-235 Bydgoszcz

Tel./fax 52 322 57 01

Tel. kom. sekretariat:

      691 343 339

          e-mail

sp10@edu.bydgoszcz.pl