Sukces naszych Rugbystów na poziomie centralnym!
sobota, 02 czerwca 2018 20:56
25 maja na orliku szkolnym Zespołu Szkół nr 20 przy ulicy Sielskiej w Bydgoszczy odbył się finał województwa Kujawsko-Pomorskiego w Rugby Tag. W zawodach wzięło udział 9 drużyn, po trzy najlepsze z poszczególnych klas IV,V,VI wyłonionych podczas Mistrzostw Bydgoszczy. Najlepszą drużyną wśród 4 klas okazała się SP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA ,wśród 5 SP DĄBROWA CHEŁMIŃSKA , wśród 6 SP UNISŁAW lecz z powodu braku możliwości przyjazdu dzieci na finał , przekazano udział dla naszej rerezentacji, która zajęła 2 miejsce w 6 klasach .
Dwa dni później, 27. 05.2018 r.  nasza drużyna pojechała  na Stadion Energia do Gdańska, na  Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag. W rozgrywkach  klas VI uczestniczyło 16 drużyn z całej Polski. Nasi rugbyści w składzie:Ada Makuch, Wiktoria Domańska, Oliwia Bąk, Monika Dekowska, Damian Mazur, oraz Kacper Łukasik zajęli siódme miejsce....To pierwszy nasz sukces tej rangi, tym bardziej wielkie gratulacje!!!