Zajęcia zawodoznawcze dla kas trzecich.

Klasy trzecie były zaproszone na zajęcia zawodoznawcze połączone z profilaktyką bezpieczeństwa na drodze. Nasze koleżanki i koledzy pod opieką pań M. Gowor i A. Ozdarskiej brały w nich udział.

Sukces Fabiana Braneckiego

Nasz uczeń Fabian Branecki brał udział w Turnieju Ziemi Nowodworskiej w boksie i zajął I miejsce w juniorach do 56 kilogramów. Brawo Fabian!!!

Konkursy szkolne.

Dnia 07.05 odbył się szkolny konkurs geograficzny „ Polska moja Ojczyzna” - wycieczka po Polsce. Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce  – Klaudia Supeł (2c),

II miejsce – Emilia Kozłowska (3a),

III miejsce - Patrycja Wiśniewska (3a), Mateusz Tykwiński (2c),

Szkolny konkurs fizyczny „ Ruch wokół nas”- termin oddawania prac to koniec miesiąca maja. Niedługo ogłoszenie wyników.

Rozstrzygnięty został konkurs biblioteczny polegający na przygotowaniu prezentacji multimedialnej poświęconej historii grodu nad Brdą.

Zwyciężczynią została Emilia Kozłowska, uczennica klasy 3a gimnazjum.

OMNIBUS LITERACKI dla klas II i III gimnazjum.

Konkurs recytatorski

Egzaminy

W dniach 18, 19, 20 kwietnia br. odbyły się egzaminy gimnazjalne. Musimy teraz cierpliwie czekać na wyniki, a to łatwe nie będzie.

Nagroda w Konfrontacjach Teatralnych
Nasza koleżanka z klasy 3A; Justyna Joachimiak zdobyła „Nagrodę Aktorską „ w 27. Konfrontacjach Teatralnych za rolę Maciejowej w spektaklu „Plan B, czyli komedia za kulisami”.

N
atomiast Kamila Jagielnicka z klasy 3A wzięła udział w Lidze Poetyckiej-Miejski Konkurs Recytatorski. (zdjęcie poniżej)Tak trzymać Dziewczyny!